Informacje z serwisu Hutnictwo publikowane w portalu wnp.pl
  • Już za dwa-trzy lata Stocznia Gdańska znowu ma produkować statki
    Za rok Stocznia Gdańska odzyska rentowność, a za dwa - trzy lata będzie wodować pierwsze statki - powiedział p.o. prezesa Agencji Rozwoju Przemysłu Andrzej Kensbok. Dodał, że w spółkę trzeba zainwestować kilkadziesiąt milionów złotych.
  • Akcje PGNiG najtańsze od końca 2016 r.
    WIG 20 zyskał w piątek 20 lipca  prawie 1,7 proc. i tym samym wzrósł najmocniej wśród europejskich indeksów. Po wynikach za drugi kw. w górę poszła wycena PKN Orlen. Z kolei notowania PGNiG spadły do najniższego poziomu od grudnia 2016 r. po podjęciu uchwały przez WZ, która zakłada niewypłacenie dywidendy z zysku za 2017 rok.
  • Jeśli nie wkroczy wojsko, stracimy 14 mld zł
    Polski przemysł stoczniowy, zajmujący dziś 22. miejsce na świecie, trudno uznać za beneficjenta pozytywnych przemian i trendów, jakich doświadcza obecnie ta branża w Europie Zachodniej. W odróżnieniu od konkurencji z Zachodu stocznie w Polsce nie mają portfela długoletnich i znaczących kontraktów na budowę wyspecjalizowanych jednostek. W dużej mierze są wręcz nieefektywne lub też działają realizując minimalne marże, niepozwalające na wypracowanie trwałej i istotnej nadwyżki kapitałowej. Ale sytuację tę można odmienić.
Produkujemy:

Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wymiary kontenera wykonanego według normy DIN 30722

 

 

 

12865 (22)

Reklama Google

Tabela kursów NBP

© 2018 Biuro handlowe Maszyny.PW