Maszyny firmy Bystroń są produkowane z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem najnowszych technologii. Produkowane są wyłącznie z materiałów i podzespołów produkcji czeskiej lub europejskiej. Maszyny Bystroń posiadają 24 miesięczną gwarancję, serwis na terenie całej Polski oraz gwarancję dostępu do części zamiennych lub ich udoskonalonych zamienników przez minimum 15 lat od daty produkcji. Wszystkie maszyny posiadają oznaczenie CE. Z uwagi na duży asortyment, większość maszyn jest produkowana na zamówienie, średni czas oczekiwania na dostawę to 3 - 8 tygodni od daty zamówienia. maszyny dostarczamy firmami kurierskimi: DPD, DHL. oraz Schenker DB lub transportem własnym.

 ↵ Powrót do wykazu maszyn Bystroń

Łuparka drewna opałowego KING, nacisk 20 ton, napęd od silnika elektrycznego 4 kW/400 V, w wersji za dopłatą może być wyposażona w zawieszenie na TUZ ciągnika i napęd kombinowany, elektryczny i wałek WOM. 

Maszyna przeznaczona dla ciągników o mocy powyżej 30 kW, zaczep TUZ na zamówienie, kat I, II lub III w zależności od potrzeb użytkownika. Łuparka wykonana jest ze stali o podwyższonej wytrzymałości. Łuparka jest wyposażona w dodatkowy stół roboczy o regulowanej wysokości do łupania krótszych kawałków drewna, maksymalna długość łupanego drewna to 120 cm.

 

Szerokość: 0,8 m
Długość: 1,0 m
Wysokość: 2,75 m
Maksymalna wysokość: 2,75 m
Masa: 400 kg
Siła łupiąca: 20 ton
Maksymalna wysokość łupanego drewna: 1,2 m (bez stołu)
Moc silnika elektrycznego: 3 kW/400 V
Skok tłoka: 1,0 m
Szybkość posuwu w dół: 0,05 m/s
Szybkość posuwu w górę: 0,08 m/s
Kategoria TUZ (na zamówienie w opcji) I, II lub III 
Proste ostrze: na wyposażeniu
Krzyżowe ostrze: na wyposażeniu
Stół roboczy: regulowana wysokość
Opcje: TUZ, napęd od wałka WOM
Trzymanie boczne drewna tak
Hak transportowy: tak (górny)

 

Galeria zdjęć łuparki drewna kominkowego, siła nacisku 20 ton, napęd od silnika elektrycznego, a w opcji zawieszenie na TUZ i napęd także od wałka WOM. 

  • 330
  • 769
  • 770
  • 771
  • 772
  • 773
  • 774
  • 775
  • 776

Film prezentujący pracę łuparki drewna kominkowego, siła nacisku 20 ton, napęd od wałka WOM.

Rębak drewna 20 tonowy, film z lokalnego serwera.

Gwarancja 24 miesiące, produkt czeski, świadectwo CE.

Cena netto 2620 euro.

 

Produkty Bystroń