ENERGETAB to największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki. 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019, odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 roku.

ENERGETAB - to targi nowoczesnych urządzeń, aparatury oraz technologii dla przemysłu energetycznego, a głównie to miejsce spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Na targach zaprezentuje się 733 wystawców z Polski oraz 23 innych krajów Europy i Azji.

Żuraw samojezdny Rex 20 - Zapraszamy na Targi ENERGETAB 2019

Doświadczony producent suwnic, żurawi morskich oraz innych urządzeń dźwigowych firma ZBUD Sp. z o.o. na targach zaprezentuje swoją nowość - samojezdny żuraw REX 20. Udźwig 20 ton, stała charakterystyka pracy w zakresie 360 °. Bogate wyposażenie standardowe oraz opcjonalne powoduje, że jest doskonałym narzędziem pracy dla firm: budowlanych, energetycznych, infrastrukturalnych, a także na placach magazynowych i przeładunkowych. Żuraw REX 20 posiada bardzo dobre zdolności trakcyjne, udźwig 20 ton, wyposażony jest w cztero-elementowy, linowo-hydrauliczny wysięgnik o zasięgu 16,5 m. Wymiary żurawia gwarantują łatwość transportu na duże odległości, własny hydrauliczny układ jezdny wyposażony we wszystkie koła skrętne, który pozwala na łatwe przemieszczanie się po terenie budowy i dojazd na niewielkie odległości, a także jazdę z ciężarem zawieszonym na haku [do 3 ton]. Dźwig REX 20 ma bardzo mały promień skrętu R - 2850 mm.

Firma ZBUD Sp. z o.o. serdecznie zaprasza na swoje stoisko L5 8 na targach ENERGETAB w dniach od 17 do 19 września 2019 roku.

Żuraw REX 20 będzie prezentowany na 32. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich - ENERGETAB 2019

Projekt REX 20 to grupa trzech żurawi o udźwigu 20 ton:

  •  żuraw samojezdny, przemysłowy mogący dodatkowo przewozić 3 tonowy ciężar na haku
  •  żuraw samojezdny, o dużej dzielności terenowej, specjalnie pomyślany jako uniwersalne narzędzie ekip energetycznych (żuraw oraz podnośnik koszowy w jednym) Dodatkowo żuraw może być wyposażony w czujnik obecności pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez linie wysokiego napięcia. Umożliwia to pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami w pobliżu strefy ochronnej linii wysokiego napięcia, może także służyć jako kontrolny wskaźnik poprawnego wyłączenia linii. Rex 20 jest wyposażony w hak holowniczy, instalację pneumatyczną oraz elektryczną dla holowanej przyczepy.
  •  żuraw o dużej mobilności, zabudowany na podwoziu samochodowym o określonych parametrach: szosowych lub szosowo-terenowych. Wyposażenie oraz typ i marka podwozia zgodne z oczekiwaniami i potrzebami klienta. więcej o Rex 20

ZAKŁAD BUDOWY URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH ZBUD Sp. z o.o.

 

Miejsce targów:

GPS: N 49° 47′ 1.0536″,  E 19° 1′ 33.6864″ - 43-316 Bielsko-Biała, al. Armii Krajowej 220, Poland.

Wspomnienie Targi Energetab 2018

Zapraszamy!

or Map

 

 

375955 (604)

Aktualności

Ogranicznik SLI Gemini

Nowoczesny mikroprocesorowy system przeciw przeciążeniowy dla żurawi samojezdnych, portowych oraz wieżowych - ogranicznik udźwigu SLI Gemini model 6700.

Produkty Bystroń

Dostarczamy liny stalowe

Lina typu Herkules 221
Lina jednozwojna
Lina typu Warrington
Lina typu Seal
Lina walcowana leśna
Lina typu Verope
Lina typu Standard
Lina w osłonie PCV
Lina ze stali nierdzewnej

Tabela kursów NBP

© 2018 Biuro handlowe Maszyny.PW