ENERGETAB to największe w Polsce targi energetyki i elektrotechniki. 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019, odbędą się w dniach od 17 do 19 września 2019 roku.

ENERGETAB - to targi nowoczesnych urządzeń, aparatury oraz technologii dla przemysłu energetycznego, a głównie to miejsce spotkań czołowych przedstawicieli branży elektrotechnicznej w Polsce. Na targach zaprezentuje się 733 wystawców z Polski oraz 23 innych krajów Europy i Azji.

Żuraw samojezdny Rex 20

Doświadczony producent suwnic, żurawi morskich oraz innych urządzeń dźwigowych firma ZBUD Sp. z o.o. na targach zaprezentuje swoją nowość - samojezdny żuraw REX 20. Udźwig 20 ton, stała charakterystyka pracy w zakresie 360 °. Bogate wyposażenie standardowe oraz opcjonalne powoduje, że jest doskonałym narzędziem pracy dla firm: budowlanych, energetycznych, infrastrukturalnych, a także na placach magazynowych i przeładunkowych. Żuraw REX 20 posiada bardzo dobre zdolności trakcyjne, udźwig 20 ton, wyposażony jest w cztero-elementowy, linowo-hydrauliczny wysięgnik o zasięgu 16,5 m. Wymiary żurawia gwarantują łatwość transportu na duże odległości, własny hydrauliczny układ jezdny wyposażony we wszystkie koła skrętne, który pozwala na łatwe przemieszczanie się po terenie budowy i dojazd na niewielkie odległości, a także jazdę z ciężarem zawieszonym na haku [do 3 ton]. Dźwig REX 20 ma bardzo mały promień skrętu R - 2850 mm.

Podczas trwania III Edycji Międzynarodowych Targów Cieśli i Dekarzy w Chochołowie, firma ZBUD Sp. z o.o. zaprezentowała swój najnowszy projekt - żuraw samojezdny REX 20.

Targi odbyły się w dniach 9 -11 sierpnia 2019 roku.

 
Żuraw Rex 20 na Targach Cieśli i Dekarzy w Chochołowie.

Żuraw samojezdny REX 20 budził wielkie zainteresowanie wszystkich uczestników oraz zwiedzających targi. Olbrzymią radość odwiedzających wzbudzała informacja, że jest to produkt całkowicie polski oraz wyprodukowany przez firmę z wyłącznie polskim kapitałem, a także fakt: po 25 letniej przerwie przemysł krajowy znowu potrafi i produkuje żurawie samojezdne. 

Poniżej galeria zdjęć żurawia Rex 20 z Targów Cieśli i Dekarzy.

 

129753 (345)

Aktualności

Reklama Google